Obóz- Tuchola 2021!

Kolejny rok Kub organizuje obóz w miejscowości Tuchola- Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tucholi ul. Warszawska 17. Termin: 5-14.07.2021. Koszt obozu 1500 zł. Dojazd we własnym zakresie- proponujemy jak w latach poprzednich o umówienie się między rodzicami. Zaznaczamy, że celem obozu jest trening lekkoatletyczny (2x dziennie) plus poranny rozruch- nie rekreacja! Zawodniczki i zawodnicy jadący na obóz mają cel przygotowania się do ważnych imprez sportowych t.j Mistrzostwa Polski oraz starty w drugiej części sezonu. Uczestnikami obozu mogą być zawodniczki i zawodnicy z rocznika ’08 i starsi. Trenerzy: Tomasz Kaszuba, Małgorzata Klimaszewska.
Pierwszeństwo w zapisach będą mieli zawodnicy i zawodnicy trenujący regularnie oraz reprezentujący Klub na zawodach!
Na deklarację o chęci uczestnictwa na obozie wraz z wpłatą zadatku w kwocie 300 zł u Trenerów czekamy do końca lutego! Wpłacanie pozostałej kwoty można uiścić w ratach: I rata (300zł)- do końca marca, II rata (300 zł)- do końca maja, III rata (300 zł)- do końca czerwca i IV rata (300 zł)- max do dnia wyjazdu na obóz. Ilość miejsc ograniczona!
W związku z pandemią, w razie zakazu organizacji obozów otrzymają Państwo zwrot za obóz prócz zadatku, tak jak było to w poprzednim roku.
Zapraszamy do zapisów!

oświadczenia+regulamin obozu

Regulamin