Sezon Halowy dobiegł końca, ale historia piszę się na naszych oczach.

Zawodnicy Klubu Lekkoatletycznego „Gdynia”, po udanych startach i licznych rekordach życiowych, doczekali się „wisienki na torcie”.

Skok Agnieszki Kaszuba na 4.30, pozwolił w tym roku zawodniczce wywalczyć tytuł Mistrzyni Polski podczas Halowych Mistrzostw Polski. Jest to nowy rekord życiowy i owoc ciężkiej pracy, jakie zawodniczka pod bacznym okiem trenerki Bogusławy Klimaszewskiej wykonuje. Dodatkowo Agnieszka w ramach kategorii U-23 – dawniej młodzieżowca – została, także Mistrzynią Polski.  Zawodniczka serdecznie dziękuje za wsparcie jakim obdarzyli ją sponsorzy, kibice, dzięki czemu mogła zmienić tyczki i skakać jeszcze wyżej!
Agnieszka po konkursie jak sama powiedziała:

-„ Po tym udanym sezonie halowym czuję, że latem stać mnie będzie na wysokie skakanie!”
Trenerka Bogusława Klimaszewska po konkursie nie ukrywała zadowolenia i jak sama powiedziała
„Agnieszka, ciężką pracą pokazuje, że warto się poświęcać by powoli osiągać co raz to wyższe cele”

Ten niesamowity duet wspólnie na przestrzeni wielu lat zdobył już 23 i 24 medal najważniejszej imprezy w kraju! Z najcenniejszego kruszcu jest to już 16 i 17 medal. Pozostaje trzymać kciuki za sezon letni i dalszy rozwój kariery.