Klubowy obóz letni – Tuchola 2019

Zawodniczki i zawodnicy,

W tym roku udało nam się zarezerwować 20 miejsc w sprawdzonym już wcześniej miejscu – OSiR – Tuchola(http://www.osirtuchola.pl/). Obóz letni odbędzie się w terminie 8-17.07-2019. Na obóz mogą pojechać dzieci urodzone w roku 2008 i starsze. Cena obozu to około 1250zł. W cenę obozu nie jest wliczony transport. Z uwagi na duży koszt autokaru oraz kiepskie połączenie kolejowe i PKS zdecydowaliśmy się na zorganizowanie transportu wewnątrz Klubu z porozumieniem z rodzicami. Szczegóły dla jadących na obóz omówimy na zebraniu w Czerwcu. Kadra trenerska obozu: Karolina i Tomasz Kaszuba.
Zaznaczamy, iż jest to obóz sportowy i jego głównym celem jest doskonalenie umiejętności lekkoatletycznych. O obozie sportowo-rekreacyjnym, który będziemy organizować wraz z SharksTravel dostaniecie Państwo informacje w osobnym komunikacie.

Cena obozu obejmuje:
-Nocleg
-wyżywienie
-ubezpieczenie
-korzystanie z obiektów sportowych(stadion, hala, siłownia, kąpielisko, sauna, kręgielnia)
-sprzęt (lekkoatletyczny, sportowy, wodny)
-opiekę ratownika na kąpielisku
-opiekę trenerską
-wodę, owoce, witaminy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń na e-mail trenerki Karoliny: karola.fk@gmail.com
Zaliczkę w kwocie 200zł należy wpłacić u trenerów Tomasza lub Karoliny Kaszuba do dnia 08 lutego. Po dokonaniu wpłaty zaliczki, otrzymacie Państwo karty kwalifikacyjne do wypełnienia. Kwota zaliczki jest bezzwrotna i związana jest z potwierdzeniem rezerwacji noclegów i wyżywienia i wlicza się w cenę obozu. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze sportowym Pozdrowieniem,
Grono Trenerskie