Udane Mistrzostwa Okręgu U20 i U18

W dniu 26 maja 2018 w Sopocie odbyły się Mistrzostwa Okręgu U18 i U20. Zawodnicy naszego Klubu zdobyli trzy medale i poprawiali rekordy życiowe na otwartym stadionie. Najcenniejszy rezultat uzyskała Karolina Wejman, która skacząć 3.90m wyrównała swój rekord życiowy na powietrzu, a do pokonania kolejny raz w sportowej karierze 4m zabrakło bardzo niewiele. Wynik ten oczywiście dał Karolinie zwycięstwo a co więcej, po raz kolejny wypełniła  minimum na Mistrzostwa Europy, które odbędą się w Węgierskim Gyor między 5 a 8 lipca w tym roku.

W męskiej reprezentacji naszego Klubu po srebrny medal skoczył Filip Skuras, który skoczył 3.70m. Drugie miejsce z rekordem życiowym w biegu na 400m przez płotki wywalczył Wojciech Polak, który finiszował z czasem 60.35 – co jest rekordem życiowym zawodnika.